ALTİS

1958 yılından beri süregelen bir düşün ürünü olarak Altis; Balıkesir merkezli olarak kurulmuştur. Hem toptan hem perakende ev mobilyası üretmekle sektöre adım atan markamız; giderek büyüyen ve mağazalaşan bir çerçevede kendini gerçekleştirme
sürecine devam etmiştir.

Yeniliğe oldukça açık, fark yaratmayı seven çizgileri içinde barındıran ve bunu
ustalıkla yapan Altis; kuşaklar boyu devam eden bir hikayeyi anlatıyor. Bu süreci bir miras olarak algılayan ve disiplinle birleştiren Altis Mobilya, gelecekten ilham alarak büyüyor.

2009 yılından itibaren de tamamlayıcı unsurlardan olan perde, duvar kağıdı ve aksesuar gibi detayları da bünyesinde barındırmıştır. Kaliteli ve farklı tasarım anlayışı, kimliği belli ürünler ve deneyimi odağına alan yapısı ile Altis, yaşam
alanlarında yer almaya devam etmektedir.

MİSYON

Altis; benimsediği tüm ilkeler ile doğaya, insana ve tüm sosyal haklara saygılı davranarak kaliteli üretimi ilke edinmiştir. Misyon anlamında da Altis; üretimden satış sonrasına kadar her alanda uzman bir çerçevede ilerlemeyi hedeflemiştir.

VİZYON

Global boyutta da etkili ve yetkili bir marka konumlandırması ile üretim ve satış süreçlerini yönetmek, Altis Mobilya’nın vizyonunu tanımlar.

Mağazamızda Ürünlerimizi Yakından Görebilirsiniz
Ürünlerimiz