AS AHŞAP

1960 yılından günümüze ahşap aşkıyla en kaliteli şekilde ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Ahşap işine ağaç torna işleri ve ahşap mutfak gereçleri yapımıyla başladık. İzmir de bulunan firmamız babadan oğula, yıllardır başarı grafiğini yükselterek bugüne gelmiştir. Ürünlerimizde yalnızca masif iroko ve masif kayın ağacı kullandığımızı özellikle belirtmek isteriz. Tüm ürünlerimiz tamamen doğal malzemeden üretilmiştir.
Profesyonel mutfak gereçleri olarak özellikle ahşap kahvaltı servisleri, steak ve şato biryan tahtaları, hamburger, pide, pizza tabakları, peynir sunum tabakları, et tahtaları, bıçaklık setleri, sunum tepsilerini restoranlara ve kafelere ulaştırıp onların sunumlarını daha şık ve kaliteli yapmalarını sağlıyoruz.
Mutfaklarımızda kullandığımız ekmek sepetleri, sosluklar, baharatlık setleri, et – ekmek tahtaları, oklava ve merdaneler, patates ve fajita tahtaları gibi ahşap ürünlerimizi büyük bir titizlikle üretip sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Firma olarak kısaca ahşaba hayat veriyoruz diyebiliriz. ASAHŞAP firması olarak birinci önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisi ve memmuniyetidir.
55 yıllık ahşap tecrübemizle en kaliteli şekilde ürünlerimizi üretirken; sağlık ve hijyene de önem veriyoruz.

Böylece hem ailenizin sağlığını düşünüyor, hemde estetik ve şık görünüme önem veriyoruz. Ailenizle ve misafirlerinizle kahvaltı sofrasından başlayıp, akşam yemeklerine uzanan sofralarımızda, masif ahşap ürünlerimizle mutluluk dolu anlar yaşatıyoruz. Sizler mutlu oldukça ürünlerimizi daha büyük bir heyecan ve kaliteyle üretiyoruz.
Çocukların sağlığınıda unutmadık tabi ki. En sevdikleri yiyecekler arasında bulunan hamburger ve pizzaların tabaklarını da ahşaba dönüştürdük. Onlar hamburgerlerini eğlenceli bir şekilde tüketirken, ürünlerimizin hem sofralarınızı, hem de içinizi ısıtacağına inanıyoruz.

Ahşabın sıcacık sunumuyla, mutlu, neşeli sofralar diliyoruz.

Saygılarımızla,
ASAHŞAP Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Mağazamızda Ürünlerimizi Yakından Görebilirsiniz
Ürünlerimiz